Развлечения

Вихід у світ

Лейтон Містер на прем'єра комедійного серіалу "Single Parents" 16 травня.

Канал ABC замовив перший сезон "Single Parents". Серіал розповість про батька-одинака, який був зосереджений на вихованні своєї... ( подробнее )

Відгадайте

Відгадайте чиї коментарі

Я як-то раз подивилася гейскую порнушку. Довелося, ось начебто є на сайті свій хлопець мет, але він зараза така нічого не пояснює, соромиться. Йому б все про дітей та про законність... ( подробнее )

Брат Дікапріо про те, що Жизель була дуже хорошою людиною для Лео

Про Жизель:

"Це дуже сумно, якщо вони все-таки розлучилися. Вона прекрасна людина. І дуже любить Лео. Але це закономірно, навіщо жінці, яка має натовпи шанувальників і мільйонні контракти терпіти такі... ( подробнее )

Эльбарусовская трагедія: як приховали загибель 106 дітей при пожежі шкіл

57 років тому в Радянському Союзі сталася трагедія: в сільській школі в Чувашії при пожежі згоріли 106 дітей від трьох до 15 років і чотири вчителя. Але про сумну долю сотень невинних дізналися через 30 років.

подробнее )

Олександр Овечкін і Анастасія Шубская стануть батьками!

Сьогодні Настя опублікувала фото в Instagram, яка не залишає сумнівів) Вітаємо подружжя з майбутнім поповненням у родині, а її чоловіка Олександра відразу з двома подіями — вагітністю дружини і перемогою в Кубку... ( подробнее )

Дорослі діти

У рекомендаціях instagram вийшла ось така фотографія  

https://www.instagram.com/p/BjpkrMSjAQI/

 

Мене вона зацікавила, вирішила подивитися. Потрапила в instagram до дівчини.... ( подробнее )

Within Temptation & Covers

Другий пост за заявками телеглядачів.

Within Temptation — нідерландська сімфонік-метал-група. Група була заснована в 1996 році гітаристом Робертом Вестерхольтом і вокалісткою Шарон ден Адель. Музичний... ( подробнее )

"Хепі-енд" Міхаеля Ханеке

"Хепі-енд" - ще один дуже сильний фільм, який я подивилася за останній місяць. Шкода тільки, що учасники кінофестивалю в Каннах доходять до нас так пізно. Майже рік пройшов... Напевно, кінопрокатники думають,... ( подробнее )

Щастя в чайній ложці цукру

Більшість кулінарних істориків одностайно сходяться на думці, що цукрова вата в тому вигляді, в якому ми знаємо її сьогодні, з'явилася в кінці 19-го століття. Хоча найбільш допитливі знавці предмета запевняють,... ( подробнее )

Втік на Україну Євген Кисельов залишив в Росії дружину і борги

Телеведучий Євген Кисельов, який втік з Росії в Україну, залишив в Росії більше 3 млн рублів боргів перед банками.

У жовтні 2009 року Кисельов отримав у банку «ВТБ 24» споживчий кредит $50 тис., заборгованість... ( подробнее )