Развлечения

Про те, як непросто живеться дівчатам взимку

Ось, нарешті і в поволжі прийшла зима - трохи похолодало і випав пухнастий сніжок, на вулиці стало красиво і навіть з'явилося бажання частіше виходити на прогулянку. Але зима — це не тільки снігова казка - це... ( подробнее )

Про гіалуронову кислоту

Всім привіт!

Продовжую розповідати про ефективні інгредієнти в косметиці. Сьогоднішній пост присвячений гіалуронової кислоти. Народжувався він довго і в муках. Мої відносини з гиалуронкой можна позначити... ( подробнее )

Мідії медіа

Нафарбувавши/пофарбувавши/прикрасивши курячі яйця під...заводний трек «Людина-яйця», озаряю свій емо-фейс посмішкою, подумки радіючи за тих, хто хоче займатися глянцевою журналістикою в Росії. Адже навіщо тепер... ( подробнее )

А чи це могло бути?

Всім привіт! Шановні пліткарки, пишу тут, бо дуже сильно хочеться з кимось обговорити мій невеликий заскок)))

Помітила, що тут, на сайті, непогано поширена снейпомания. "Снейджер - наше все!" - кажуть... ( подробнее )

Космічна жінка

 

подробнее )

Ланцюжок

Рональд і Ненсі Рейган. Вони зустрілися 1949 році, коли молода актриса Ненсі Девіс звернулася до Рональду Рейгану як до президента гільдії кіноакторів з проханням видалити її прізвище з голлівудського чорного... ( подробнее )

Гвіана (1 сезон)

Гвіана/Guyane 1, 2016, Франція

Дивно красивий і динамічний серіал в жанрі пригод.

Студенту паризької школи геології Вінсенту загрожує відрахування і як останній шанс йому пропонують стажування... ( подробнее )

Як американські журналісти поливають брудом наших спортсменів

За мотивами поста "Не хвилюйся, світ, технічно золото не у Росії".

Як американські журналісти посміли зіпсувати нам свято?! Адже сьогодні Росія відзначає не тільки день Захисника Вітчизни, але і першу... ( подробнее )

Перший день року

Ранок першого січня. Потягиваешься на всю довжину і вже відчуваєш: щось у світі змінилося. Ще один рік почався, відразу у всіх нас. Оновлення і поворот колеса Фортуни. Дотягнувшись до телефону, читаєш привітання... ( подробнее )

Волнтеры закликають не поспішати з допомогою потерпілим в Кемерово

Керівники НКО закликають не поспішати з грошовими зборами постраждалим в Кемерово

 

Керівники благодійних фондів закликають не поспішати робити грошові пожертвування постраждалим під час пожежі... ( подробнее )