Развлечения

А що такого.....

Під своїм минулим постом в одному своєму комменте я згадувала ці фото. Тут представлені фото зроблені лайканутыми на всю голову людьми. Вони не думали що вони роблять, для чого і де вони це роблять, для них важливий... ( подробнее )

Осінь. Настрій.

Здрастуйте, дорогі пліткарки! Осінь вже щосили крокує по країні, а в моїх широтах так взагалі скоро зима почнеться. Я, як житель Крайньої Півночі, більше люблю літо і кожного разу чекаю його з нетерпінням, але... ( подробнее )

Час кіно: Здрастуй і прощай

Дивно, але стимулом для цього поста в першу чергу став Перший канал. Так, саме це виплодок пекла з Галкіним, Давай одружимося і іншим. Сьогодні включила телевізор (який я дивлюся час від часу на відміну від всіх... ( подробнее )

Портрети Осені

 

В скарбничку постів про осінній настрій: кілька осінніх пейзажів і трохи лірики.

Осінь – час мріяти і дивитися різнокольорові сни, Запивати... ( подробнее )

Особистий досвід: як я побувала на концерті Леді Гаги

***Цей пост створений за заявкою. Прошу відразу вибачити мене за фанатські захоплення. Думаю, що у нас всіх є кумири і улюблені виконавці, до яких ми не можемо ставитися спокійно. Вечір, який я описую, був одним... ( подробнее )

No?l ? Paris! Різдво в Парижі!

Дорогі пліткарки! Хочу поділитися з вами святковим настроєм. Так, до настання зимових свят в Росії ще, здавалося б, багато часу, але вся Європа вже готується до зустрічі Різдва. Я дуже люблю гуляти по моєму рідному... ( подробнее )

"Я душу Дияволові продам за ніч з тобоооой!"

Дорогі пліткарки, ось і настав понеділок, а отже, новий тиждень, багато цікавого, смішного і красивого чекає всіх нас! Для мене листопад 2017 проходить під знаком ностальгії, якісь забуті радощі згадалися і хочеться ними поділитися!

подробнее )

Останній концерт Хворостовського

 

https://www.instagram.com/p/BU5MPo7lS4_/

 

Червень 2017 року

«Я повинен був повернутися, тому що я люблю Вас. Тому що це моє рідне місто», - сказав співак у фіналі свого... ( подробнее )

Товариші! Це сталося: Майкл і Алісія одружилися!

Всім привіт! Я досі не можу відійти від того, що мене назвали кращим кіно блогером Пліткаря( хоча я сама читаю тут не менш гідні рецензії моїх колег кінокритиків). Користуючись нагодою, хочу ще раз подякувати... ( подробнее )

Анна Кареніна

Прочитавши пост "Дочка Пушкіна" bar_paly, я згадала, що у мене, вже років сто як, висить у чернетках пост про Анну Кареніну. Нічого такого... просто портрет Анни на папері, як її уявляв собі Толстой. З усіх екранізацій,... ( подробнее )