Новости

1 $пакетик льодяників допомагає Королеву бити часових поясів

Так що якщо її величність трюк для боротьби зі зміною часових поясів, ми всі повинні звертати увагу.

Згідно незалежною, вона спирається на гомеопатичні ліки і ячмінний цукор — що можна купити в супермаркеті за $1 — отримати її відрегулювати для різних часових поясів.

Ячмінного цукру льодяники-не чарівна панацея, але вони можуть... ( подробнее )

Обвинувачений скорочення австралійського контрабандиста наркотиків інтернет

Джошуа Бейкер повинен був з'явитися в Денпасар суд з цим днем, але не приїхати на жвавому залі суду разом з іншими ув'язненими переведений з в'язниці Kerobakan.

Охоронці сказали 9 Новини 32-річний замість цього було прийнято у психіатричному відділенні і був випущений приблизно в 5 вечора діапазон.

подробнее )

Жінка б'є авіакомпанії джекпот

Мандрівник, який тільки помічені як Бет, був єдиним пасажиром на її годині польоту від Рочестер, Нью-Йорк-Міжнародний аеропорт Рональда Рейгана у Вашингтоні, округ Колумбія.

Інцидент стався, коли її політ був скасований, і вона була переоформити квиток на літак, який повинен використовуватися виключно для переміщення екіпажу авіакомпанії.

подробнее )

Крокодил шоку ми не йдемо для купання'

Члени сім'ї приїхали з Тувумба описав момент вони помітили крокодил плаває у воді з ниткою в Таунсвілл.

В суботу був перший день свят для родини, і вони були тільки про те, щоб освіжитися у воді, коли крокодил, від двох до трьох метрів в довжину, дало про себе знати.

Молодший хлопчик Джейк, сказав 7 новин, це було захоплююче,... ( подробнее )

Кращий літаючий хакі для свят

І коли цей досвід передує травма інвазивних безпеки аеропорту разом з ложкою кричущих дітей, вона стає коктейль для кошмару. Він може розвинутися в брудний коктейль емоцій загрожує.

Але не впадайте у відчай, напевно, є рішення.

Багато мандрівники недооцінюють негативного впливу аеропорту на наших мандрівках.

За словами... ( подробнее )

Тайвань паспортах нагадав за дурна плутанина

Завідувач консульським питань у відставку і інший чиновник був знижений в середу за фіаско у якості онлайн розумники пожартував Тайвань став "51-й штат" Сполучених Штатів.

Знущання відображає непростої політичної ситуації на Тайвані як самостійної правлячої острови, на які претендують КНР як частину своєї території.

Тайвань паспорт... ( подробнее )

Мертві туристи можуть прийняти Ліки шлунковий грип

Британка Наталі нефриту Сеймур, 22, і її канадський один Еббі Гейл Amisola, 27, були знайдені без свідомості співробітники в Мавпятнику Республіки Гостьовий будинок знаходиться в туристичному місці Кумасі.

Вони були доставлені в лікарню, але не міг бути відроджений.

Як поліція розслідує причину смерті жінки, мс мати Сеймура, Венді... ( подробнее )

Готель рубати бронювання може скоротитися ціна

Але якщо у вас сталеві нерви, є спосіб сумка верхню кімнату у власність за мінімальною ціною.

Це міф, що найкращі ціни на готелі можна, якщо бронювати заздалегідь — в тому, щоб чекати до останньої хвилини.

Але ця тактика вимагає серйозних потрухами, тому що поки його результати в деяких великих угод, мандрівники також могли залишитися... ( подробнее )

Валовий правду про їжу, яку ви їсте на літаки

Ми всі знаємо, що їжа в літаках зазвичай дуже розчаровує, щоб наші смакові рецептори, але, за словами бортпровідника, ми повинні дати йому і зовсім пропустити, тому що літак їжу занадто грубі у зверненні.

Шреяс П., який стверджує, що працював в якості бортпровідника на п'ять великих авіакомпаній, опуклі бруд на місцевих авіалініях в темі... ( подробнее )

Валіза ви повинні двічі подумати, перш ніж купувати

Якщо їх батареї можуть бути видалені, розумного валізи ризикує випровадила авіакомпаній світу.

Глобальні авіалінії тіла, Міжнародної Асоціації повітряного транспорту (ІАТА) заявила, що може видати галузевих стандартів на нові багаж тільки, після того, як деякі авіакомпанії дають свої власні обмеження на смарт-сумки, чиїми виробниками є... ( подробнее )