Красивые места

Екологічна несправедливість росте в Америці. І меншості і бідні платять ціна | Мустафа Алі Сантьяго

Під час передвиборної кампанії в 2016 році, кандидат Дональд Трамп запитав афро-американців, "що ти втрачаєш?" Майже через рік до них в офіс, відповідь очевидна для людей кольору; у нас є все, щоб програти, особливо з тотальної напад на здоров'я і екологічної безпеки.

Захист навколишнього середовища є захист людей. Штурм Адміністрації Трамп... ( подробнее )

Плем'я Амазонки зберігає знання рослин з цілющими лісами та Енциклопедії

Сім корінних Mats?s старійшини повільно блукати по лісі. Вони пояснювали, як різні дерева і рослини, які використовуються в лікувальних цілях, обмінюючись історіями про те, як вони придбали свої незвичайні знання і покласти його з користю. Там були спогади про зустрічі з ягуаром і чийсь батько вразила якась біль в оці - "не кон'юнктивіт!" - поки... ( подробнее )

Чому кліматологи виділяють 30 000 тонн С02 в ці вихідні? | Петро Калмусом

У ці вихідні, 25,000 Землі, Сонця і планетологи з США і за кордоном, прилетів в Новий Орлеан для осені щорічному засіданні американського геофізичного Союзу. Ці вчені вивчають вплив глобального потепління на Землі. На жаль, їх авіаперевезень на нараді будуть сприяти потеплінню, випускаючи близько 30 000 тонн СО2.

Як сама Земля науковець... ( подробнее )

В'єтнам активіст в'язниці на 14 років за забруднення вашого березня

Екологічний активізм В'єтнам активіст в'язниці на 14 років за забруднення вашого березня

Хоанг Дик Бінь розмістив відео на Facebook рибалок, протестуючих після величезних хімічних відходів з сталеливарного заводу Ассошіейтед Прес Вівторок 6 лютого 2018 17.16 МСК Поділитися на Facebook Поділитися на Twitter Поділитися... ( подробнее )

Честерский зоопарк успішно гніздиться рідкісна каталонська ньют

Екологи Честерському зоопарку успішно розмножувалися одним з найбільш рідкісних земноводних – каталонський ньют – у спробі врятувати її від вимирання.

Зоопарк є першою організацією за межами Каталонії, щоб взяти участь в проекті по розведенню тритонів, найрідкісніших амфібій в Європі.

Критично перебувають під загрозою зникнення,... ( подробнее )

Великобританія лобіює міністр торгівлі Бразилії від імені нафтових гігантів

Британія успішно лобіював Бразилії від імені компанії BP і Shell, - це проблема нафтових гігантів за Бразильський оподаткування, екологічних норм і правил, використовуючи місцеві фірми, урядові документи показують.

Міністр торгівлі Великобританії відправився в Ріо-де-Жанейро, Белу-Орізонті і Сан-Паулу в березні в гості з "упором" на вуглеводні,... ( подробнее )

Проблема великих даних-це величезний рахунок за електроенергію | Джон Нотон

Давним-давно, давним-давно – 2009 насправді був короткий, але цікавий спір про "вуглецевого сліду" пошук Google. Вона скинула історію газети, повідомляють про обчислення невідомого походження, що запропонував один пошук в Google автоматично 7 грам СО2, що становить близько половини викидів вуглекислого газу на киплячий чайник. Дратує, Гугл відповів... ( подробнее )

Втратили видів бджіл-передражнюючи метелик знову після 130 років

Метелик, який маскується під бджолу і раніше був виявлений тільки один пошкоджений примірник зібрали в 1887 році була виявлена в тропічних лісах Малайзії за лепидоптеролог з Польщі.

Східний синій clearwing (Heterosphecia tawonoides) був помічений "бруду-пудлінгування" – збір солі і мінерали з сирих приміщеннях з мовою-як хоботок – на березі... ( подробнее )

Сирія ознаки паризьку угоду по клімату і залишає нас, ізольовані

Сирія вирішила підписати паризьку угоду зі зміни клімату, остаточної функціонування світових держав, щоб зробити так. Несподіване рішення, прийняте на тлі жорстокої громадянської війни в цій країні, поїду в США, як єдина країна за межами договору, якщо він виконує клятву Президента Дональда Трампа покинути.

Орієнтир 2015 угода вимагає глобального... ( подробнее )

Велодоріжки не засмічують наші дороги, вони тримають Лондон рухається

Пробок точно не самі модні політичні теми нашого часу, але це проблема, яка загрожує статус Лондона як добре функціонуючої, конкурентоспроможної на світовому місті. Підприємства повинні бути в змозі здійснювати і приймати надійні поставки, лондонці повинні бути в змозі дістатися до роботи вчасно, і туристи – майже 20 мільйонів в рік, в Лондоні –... ( подробнее )