Красивые места

Молодь знову замороженими харчовими жарко, але вони можуть перестати вбивати все інше?

Заморожені продукти зараз дуже жарко. За словами Девіда Палмера, аналітик ринків капіталу РБК обсяги продажу зросли вперше за п'ять років. І молоді люди в значній мірі відповідальні за це, витрачаючи на 9% більше в похід по магазинах для заморожених продуктів в минулому році, у порівнянні з іншими групами, повідомляє Reuters.

Так чому ж... ( подробнее )

З бараниною: як харчуватися з низьким викидом вуглецю

Пеклі немає люті, як фермер сказав, що його улюблене рагу вбиває планету. Є люфт в Уельсі після Всесвітнього фонду природи доповідь розміщений ягняти топ cawl списку британських страв зайняв вуглекислого газу.

Однієї миски з традиційного м'яса і овочів роман виробляє 5,9 кг викидів CO2, що еквівалентно 71 пластикові пляшки, 65 днів світлодіодна... ( подробнее )

Економія альбатроса: 'війна проти пластику і їх жертв на фронті'

Ми живемо в пластиковому вік і рішень може здатися очевидним, так чому не всі 7,6 млрд з нас вже робив речі по-різному? Шокуюча статистика не гарантуємо ефективне зміна. І яка ж альтернатива? Американський фотограф і Режисер Кріс Джордан вважає, що акцент повинен бути на те, щоб змусити людей більш сильне емоційне взаємодія з пластиком проблем не... ( подробнее )

Угода BHP і Квінсленда досягти 'в принципі' за 288м $роялті вугілля

Гірничодобувний гігант BHP і уряд Квінсленда було досягнуто "в принципі" угоду про врегулювання тривалого 288м $вугільної спір роялті, Верховний суд сьогодні зранку чув.У випадку, який відзначили експерти, швидше за все, має широкі наслідки способі платежів за видобуток корисних копалин буде розраховуватися і стягуватися, центри на 2015 рішення Квінсленд... ( подробнее )

Як громадський тиск зростає, машинка останньої марки, щоб покласти край використання пластику в пакетиках

Встановити бренд: кавоварка стала останньою в кювет синтетичні герметики в пакетиках, на тлі зростаючої споживчої тиск на виробників, щоб допомогти скоротити забруднення пластику.

Кліпер чаїв, які чемпіони невибіленої пакетик чаю – сподівається ввести новий, повністю біорозкладаний мішок з поліпропілену, ущільнювач, який використовується... ( подробнее )

Катастрофа вимальовується, якщо нам не вдається перемогти діабет | листа

Криза при цукровому діабеті (попередження здоров'я як випадки діабету вдвічі, до 3,7 м, 27 лютого) це тільки збирається отримати гірше. Система потребує надійної та безкомпромісній атаки на причини цукрового діабету 2 типу і рішучої підтримки для тих з типом-1. Ми повинні активно шукати півмільйона британців, які страждають діабетом 2 типу і не знають... ( подробнее )

Великобританії повинен 6,000 родовищах сланцевого газу, щоб заповнити 50% імпорту, йдеться в дослідженні

Більше 6000 сланцевих газових свердловин потрібно замінити половину імпорту Великобританії газ протягом 15-річного періоду, йдеться в новій доповіді.

Зароджується ректифікаційної промисловості Великобританії стверджує, що зростаюча залежність від газу з Норвегії та Катару вимагає розробки вітчизняних поставок на додаток до виходу Північного... ( подробнее )

"Англійська Спадщина" планує відновити 'велика втрата сад' Олександр Поуп

Відновлення, навіть при величезних витратах, про те, що "англійська Спадщина" називає одним з "великих Загублені сади Лондона" звучить путнє, навіть благородний, проект. Але якщо цей "загублений сад" - це міф, нездійсненна мрія ніколи не будували? "Англійська Спадщина" планує перетворити майна з мармуру пагорбі, у великому будинку на березі Темзи,... ( подробнее )

Дозу протиотрути в Австралії 'великий' рятує хлопчик, вкушений воронка веб-павук

В 10-річний Центральний Новий Південний Уельс узбережжі хлопчикові пощастило залишитися в живих після смертельного воронковим павук укус павука вимагає, що вважається великою дозою протиотрути вводять в австралійської історії.

Метью Мітчелл був доставлений в Госфорд лікарню після того, як він вкусив за палець самець воронковим павук, який... ( подробнее )

Популяцію гірських горил піднімається вище 1,000

Це одне з найбільш відомих тварин у світі і один з найбільш рідкісних, але нова перепис населення показує вижившу популяцію гірських горил тепер піднялися вище 1000.

Це являє собою зростання на 25% з 2010 року в центрі масиву Вірунга в центральній Африці. Він також відзначає успіх для інтенсивної природоохоронної роботи в регіоні, що роздирається... ( подробнее )