Красивые места

Ексклюзив: офіційні нам здавалося, затримати захисту зникаючих видів за велінням нафтова група

Техас hornshell гладкий зелений-сірий мідій, що колись процвітав в Ріо-Гранде вододілу, його ареал простягається від південної частини Нью-Мексико в посушливих Техаського прикордоння. Деякі його проживання співпаде з багатими родовищами нафти і газу.

На тлі довгострокового падіння в своєму діапазоні, адміністрація Барака Обами в 2016 році... ( подробнее )

'Монті властивим тільки їм версіях': $80м вода викуп був 25% більше, ніж запитувана ціна

"Монті властивим тільки їм версіях" - це як Австралія Інститут назвав рішення федерального уряду, щоб заплатити $80 млн за викуп води в Кондамін-Balonne системі річки в Квінсленді в минулому році.

Зберігач в цьому місяці повідомлялося, що компанія продаж води в Співдружність, Східно-Австралійська Сільське господарство, якби відразу зафіксували... ( подробнее )

20 років на шахті протесту Jabiluka, ми можемо знайти надію у свій успіх | Скотт Ладлема

Одним з найпопулярніших видів прав на землю Австралії бореться проходить важливий ювілей: 20 років з моменту встановлення блокади табір в Jabiluka в національному парку какаду. Це був момент, коли поштовх прийде пертися на одному з найбільших високоякісні у світі родовищ урану. Галузь буде наполягати, і влада народу буде засунути назад.

Блокаду,... ( подробнее )

Північна територія скасовує заборону на фрекінг, відкриваючи до 700 000 кв. км для газу

Уряд Північної території скасували заборону на гідророзрив пласта на суші газу, що дозволить відкрити більше половини суші на території спірна практика.

Перші дослідження гідророзриву на нафтових компаній, як очікується, відбудеться на початку наступного року, після введення режиму регулювання й нові закони, які уряд наполягає, буде суворим. Виборців... ( подробнее )

Праці не повинна посилити свою позицію Адані шахта, CFMEU голови попереджає

Лейбористська партія Праці не повинна посилити свою позицію Адані шахта, CFMEU голови попереджає

Тоні Махер каже, що немає сенсу перемоги в Мельбурні місце Бетмена в той час як втрати місць у Центральному Квінсленді Політичний редактор Кетрін Мерфі @murpharoo Срд 14 лютого 2018 17.00 МСК Поділитися на Facebook Поділитися... ( подробнее )

Зміна клімату-це віщувало катастрофи, як і перша світова війна | Джефф Спэрроу

"Ліхтарі гаснуть по всій Європі, ми не повинні бачити їх знову запалюють в нашому житті-час."

Скорботна зауваження, нібито зроблені міністром закордонних справ сер Едуард Грей в сутінках на 3 серпня 1914 року називають майбутній вступ Великобританії в першу світову війну. Але настрої захоплює щось своє момент, в розпал активізації кампанії... ( подробнее )

Ключові водневих транспорту для кліматичних цілей, каже Шелл

Літаки і вантажівки, що працюють на водні буде найважливішим елементом зусиль по скороченню викидів парникових газів до безпечного рівня, за даними нафтового гіганта Shell.

Вперше, англо голландська фірма, яка стикається із закликами акціонери прийняти більш рішучі заходи на глобальне потепління, намітив як світ міг уразити ціль Паризького... ( подробнее )

Зміна клімату загрожує рідкісних британських орхідей, що трюки бджоли, зчеплені в

Це один із самих хитрих і складних репродуктивних обмани: ранні павук орхідея (Ophrys sphegodes) доноситься квітковий букет в повітря, який імітує чарівний аромат Діва жінка відокремлених гірських бджіл, обманюючи довірливих самців бджіл у спробі статевого зносини з декількома квітами, тим самим забезпечуючи запилення рослин.

Але сексуальної... ( подробнее )

Вчені свідком першого випадку з косатками дітовбивства

Вчені в канадській провінції Британська Колумбія зафіксували, що, як вважається, перший подібний випадок в кита косатки вбивають немовляти одного і того ж виду.

"Ми відразу зрозуміли, що це чудове дійство", - сказав вежі Джаред, Китоподібних дослідник рибальства і океанів Канади, про зустріч він і два колеги спостерігали в грудні 2016 року.

"Ми... ( подробнее )

Вбити, вбити, вбити їх: Добровольчої армії в змову з метою знищити Великобританії сірої білки

Одного разу снігової зорі в березні я відправився на полювання за білочками в озерному краї. В тихій і порожній ліс під водоспадом сили аїру, єдине, що рухається самотня руда білка, збалансованого за горіховою начинкою годівниця висить на дереві. Якщо ви виросли, як я, з сірої білки, побачивши червону білку-це шок. Ми звикли до сіро – гладкий, північноамериканський... ( подробнее )