Туризм

Де знаходиться Ульяновськ: координати, особливості

Не всі росіяни знають, де знаходиться місто Ульяновськ і наскільки велике його історичну спадщину. Проаналізуємо деякі особливості розміщення, а також факти про історію та сучасність міста.

Розташування

Не знаєте, де знаходиться р. Ульяновськ? Це адміністративний центр Ульяновської області. Він розташований на берегах Волги... ( подробнее )

Де знаходиться парк-готель "Джаз Лоо"? Відгуки та фото

Відпочинок біля моря - це завжди радісна та довгоочікувана подія. Сочі відноситься до найбільш затребуваним курортів країни. Сюди прагнуть приїхати туристи зі всіх регіонів і навіть із зарубіжжя. Парк-готель "Джаз Лоо" створений для сімейного відпочинку, розташований в дуже зручному і тихому районі міста.Де знаходиться?

Парк-готель "Джаз... ( подробнее )

Hotel Adler 3* (Rimini): опис, сервіс, відгуки

Курорт Ріміні досвідчені мандрівники радять тим туристам, які у відпустці не тільки хочуть насолодитися сонцем і морем, але і підправити здоров'я. Комфортні недорогі номери в цьому містечку пропонують відпочиваючим, звичайно ж, багато готелів. Входить в їх число і тризірковий готель Hotel Adler 3*. Деякі російські туроператори пропонують путівки... ( подробнее )

Аеропорт Занзібар: опис

Занзібар – дуже незвичайне місце на нашій земній кулі. Занзібаром іменується мережа островів в Індійському океані, неподалік від спекотної Танзанії.

Все більше і більше прихованих куточків нашої Земної кулі стає доступним для відвідування. Занзібар ще недавно вважався малодоступним для туристів зі середніми фінансовими можливостями. Сюди... ( подробнее )

Аліканте, Іспанія: відгуки туристів про відпочинок

Аліканте – один з найпопулярніших курортів Іспанії. Щорічно його відвідують сотні тисяч туристів, залучених теплим і м'яким середземноморським кліматом, цікавими пам'ятками архітектури і багатою історією цього місця. У Мережі можна знайти безліч фото та відгуків туристів про Аліканте в Іспанії, але в даному випадку дійсно краще один раз побачити,... ( подробнее )

Готель "Самбії", Зеленоградськ: опис та відгуки

Іноді хочеться змінити обстановку не тільки на час відпустки, а й на вихідні. Для справжнього відпочинку пропонуємо вам відвідати розташований у місті Зеленоградске Калінінградській області готель «Самбії». Зеленоградськ знаходиться на березі Балтійського моря. Готель був побудований в 2003 році, має категорію 4 зірки, а свою назву отримав від історичної... ( подробнее )

Мальовнича бухта Інал: готель "Інал" та інші заклади для відпочинку туристів

У Туапсинському районі на узбережжі Чорного моря є багато куточків, які просто створені для відпочинку. Але найбільшою популярністю, судячи з щорічної відвідуваності, все-таки вважається бухта Інал. Готель «Інал» - це одна з численних закладів, які побудовані для того, щоб сотні тисяч туристів могли провести тут свою відпустку, милуючись неповторною... ( подробнее )

Seamelia Beach Resort Hotel & Spa 5* (Туреччина, м. Сіде): опис, сервіс, відгуки

Seamelia Beach Resort Hotel & Spa 5* - це розкішний курортний готель, розташований на приватному піщаному пляжі в районі Эвренсеки, що розташований приблизно в 5 хвилинах їзди від Сіде і в 50 кілометрах від аеропорту Анталії. Сюди їдуть туристи багато, оскільки цей готель пропонує 5-зірковий обслуговування за досить-таки невисоким для даного... ( подробнее )

Нічні автобуси СПб - відмінна можливість насолодитися видами Північної Пальміри вночі

Санкт-Петербург визнаний найбільш відвідуваною туристами столицею Європи. Це не тільки заслужена честь, але й обов'язок шанувати своїх гостей з великою увагою до їх потреб. Подивитися в Північній Пальмірі завжди є на що – практично на 90 % збережені маєтки, палаци і навіть замки, які належали представникам стародавніх дворянських родів, відомим артистам,... ( подробнее )

Профілакторії і санаторії в Москві

Ритм сучасного життя продовжує прискорюватися, що призводить до виснаження ресурсів людського організму. Тому дуже важливо вчасно знаходити час для лікування і відновлення. Найкраще робити це в умовах санаторію. І особливо це актуально в умовах великого мегаполісу. Тому санаторії в Москві ніколи не пустують. Сьогодні розглянемо кращі пропозиції на... ( подробнее )