Туризм

Скільки летіти до Італії з Москви прямим рейсом і з пересадками

По відношенню до Італії у російського туриста немає такого поняття, як «низький сезон». Влітку безліч мандрівників спрямовуються на прекрасні пляжі Сицилії, Генуезької Рів'єри і інші прибережні курорти. Взимку модниць ваблять різдвяні розпродажі і покази мод у Мілані. Навесні туристів приваблює видовищний карнавал у Венеції. А восени так приємно... ( подробнее )

Фабрика Алафузова (Казань): адреса, фото, відгуки

Іван Іванович Алафузов талановитий підприємець і успішний бізнесмен свого часу. Йому вдалося створити сімейну імперію, яка складалася з великої кількості фабрик, заводів, майстерень по виробництву текстилю, пряжі, шкіряних виробів, ниток, брезенту, полотен, непромокальних тканин і багато іншого. Його діяльність була розгорнута в усіх великих містах... ( подробнее )

Готелі Туреччини (Мармарис) 5 зірок, "все включено": відгуки, рейтинг, фото

Місто Мармаріс — популярний курорт в Туреччині, розташований в європейській частині країни, на кордоні Середземного і Егейського морів. Йому присвоєно статус районного центру. Щорічно приймає кілька мільйонів туристів з різних куточків світу.

Найближчий аеропорт знаходиться в р. Даламан, на відстані 95 кілометрів від Мармаріса, аеропорт... ( подробнее )

Де знаходиться "Старбакс" в Новосибірську

Starbucks – унікальна мережа кав'ярень по всьому світу, історія яких почалася у далекому 1971 році, в Америці, продовжуючись донині. На сьогоднішній день Starbucks охоплює величезну кількість країн, включаючи Росію. Всього у світі налічується понад 20 тисяч кав'ярень з особливим шармом для кожної окремо взятої країни. В кожній країні світу, у кожному... ( подробнее )

Готель Senza Hotels Inova Beach 4* (Аланія, Туреччина): опис, фото, відгуки

Senza Hotels Inova Beach Alanya 4* (Аланія) - один з найвідоміших бюджетних готелів в Туреччині. Тут щороку відпочиває велика кількість туристів, які надають перевагу гідне обслуговування і комфортабельні умови для проживання. Ще перед самим початком курортного періоду практично всі його номери заброньовані наперед.Загальна інформація про Senza Hotels... ( подробнее )

Намібія: пам'ятки з описом і фото

Намібія знаходиться в південно-західній частині Африки. Її західна межа проходить на узбережжі Атлантичного океану. Сусідніми країнами є Ангола, ПАР, Ботсвана, Замбія і Зімбабве. Природа Намібії унікальна. Ці місця притягують туристів, які люблять активний відпочинок і захоплюючі пригоди.

Якщо шукати усамітнення - Намібія перевершить всі... ( подробнее )

Готель Alanya Pera Inn Hotel 3* (Аланія, Туреччина): опис та відгуки

Аланья відома як один з найбільш атмосферних курортних міст на узбережжі Середземного моря в Туреччині. Незважаючи на те, що місто знаходиться на відстані від аеропортів, він все ж користується великою популярністю серед відпочиваючих. Туристів сюди приваблюють тепле море, прекрасні чисті пляжі, відзначені престижним Блакитним прапором, а також цілком... ( подробнее )

Відпочинок в Туреччині в січні: відгуки туристів

Місцерозташування Туреччини на двох континентах (Азія і Європа) визначає різноманітність клімату кожного її регіону. Вся територія Туреччини оточена морем, крім її центральній частині. Це робить центр Туреччини в січні більш теплим і сухим, а східну частину - дощової і морозною. В цілому кожен сезон хороший для відпочинку в Туреччині, все залежить... ( подробнее )

Погода і клімат Мадагаскару

Погода на Мадагаскарі різниться і залежить від місця розташування того чи іншого району острова. Середньорічна температура повітря на узбережжі становить 26 °C. У столичному окрузі вона нижча й ледве сягає 18 °C. Вважається, що найбільш спекотні частині острова – це Бемараха і західний край. Стовпчик термометра в цих краях досягає позначки 34 °C.Загальна... ( подробнее )

Гребний канал в Москві: як дістатися?

В часи Радянського Союзу була дуже популярною вести здоровий спосіб життя і займатися спортом. Тому повсюди організовувались змагання з різних спортивних дисциплін. Найчастіше заходи подібного роду проводилися в спеціальних комплексах. Одним з найбільш відомих у своєму роді є Гребний канал в Москві. Про історію його виникнення, описі та примірному... ( подробнее )